Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz herion #71465 üzenetére

    Sok oka lehet a problémának, de ilyen gyorsan nézegetni ahogy a videón láttam az egy kicsit túlzás értelmezhetetlenek az információk a képernyőn és inkább böngésző és gép gond.
    Oldalt az izé ami mutat valamit az erőforrásokról nálam nem használatos, nincs semmi optimalizáló sem, mert lehet hogy többet árt.
    Milyen internet van mert az igencsak nagy magasságú grafikont rajzolt? A memória és a processzor terhelés meg nem tűnt magasnak.

    Én az alábbiakat csináltam.

    Visszatérve 3+ items from US $1.99 és memória hiány problémára, egyszerűen nem tudom kiakasztani.
    A feladatkezelőn néztem a Chrome memória használatát úgy hogy meg volt nyitva az AliExpress alapoldal és 5 lapon a 3+ items from US $1.99.
    17-22 szálon futott a Chrome, megnyitott laponként 51-80 Mb, azt amit pörgettem ott feltudtam tornázni 1014 Mb-ra ekkor a feladatkezelőben a 800 - 1400 Mb memória felszaladt 1600-ra és a lapfülön az volt írva hogy nagy memória használat, volt némi lassulás ekkor kis időre (1 percen belül) 3128 MB volt a teljes memóriahasználata, ami visszaállt 1400-1600-ra.
    Én egyébként a Firefox-ot használom annak mintha jobb lenne a memória kezelése és a 3+ items from US $1.99 azt a mobil app-ban.
    Most csak a panaszoknak akartam utána járni, de nem sikerült, működik.
    Win 11 64bit, 16Gb RAM, 1000-es net.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák