Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palomar12345

    újonc

    válasz V/ #62963 üzenetére

    Igen, kimondottan annál. Ahogy írtam,most is mutatja hogy combined delivery,aztán úgy néz ki mégsem az.
    Pl:

    Mivel ugye a departure transport hub már a reptér,és előtte nem volt consolidation warehouseban,ami kellene a combinedhez, és ott játszana a pár napon belüli megérkezés az egyes eladóktól. Ha jól tudom.
    Szóval akkor min múlik randomon kívül, hogy combined (vagy most már 15 day delivery-re átnevezett) módon rendelve valóban combined legyen, Standard shippingbe kombinálva, EO kézbesítve, és ne hónapokig utazzon külön-külön minden,aminek a végén EU-n kívüli azonosító miatt postai díj plusz újra áfa móka legyen a vége,a problémamentes és gyors EO kézbesítés helyett?
    Csak a jövőre nézve tanúságul, mert itt úgy tűnik már így jártam, bár nem értem miért.

    [ Szerkesztve ]

  • Palomar12345

    újonc

    válasz V/ #62963 üzenetére

    Chateltem Ali agenttel.
    Vége az lett, hogy szerinte vagy Kínában vagy a cél országban kerülnek kombinálásra a csomagok,és várjak türelemmel. Mikor írtam neki, hogy ezek így kb két hónapos postázással jönnek, esélytelen hogy a jelzett nov16-ra kézbesítve legyenek, posta után meg ki kombinálná célországban a csomagokat (meg addigra amúgy is mindegy,mert az időt meg a postai díjakat buktam),ugyanazt válaszolta még kétszer... Meg hogy ha nem AliExpress standard shippinget választottam minden rendelésen,akkor miért számítok azzal való szállításra. Majd kedvesen bontotta a chatet, miközben még írtam neki..

Új hozzászólás Aktív témák