Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Egy kis tapasztalat a Super Economy szállítással. El is ment a kedvem amúgy az egész aliexpressesditől. A lényeg, hogy az Ebay-el ellentétben ahol a vevő az első itt pont leszarnak magasról.

    Kivárod a 90 napot, miközben már a 30. nap után biztos vagy benne, hogy nem fog megérkezni a cucc, mert a Super economynál az az utolsó státusz, hogy átadták a local deliverynek. Kedves Aliexpressnek ez annyit jelent, hogy olyan mintha nálad lenne és bármilyen dispute-ot lezárnak azzal, hogy menj a helyi postára és vedd át a terméket, mert ott vár rád. :W

    Ha nem értesz egyet a döntéssel, újra tudod nyitni a témát úgy, hogy becsatolsz bizonyítékot. Felhívnám a figyelmeteket a dátumra és az időre. Írtam a postának, megkaptam a választ, hogy az ilyen követési számok nincsenek nyilvántartva országhatáron belül, az sem biztos, hogy ők kapták. Lefordítottam google fordítóval értelmesen, becsatoltam a képet nekik 2023.07.17 05:34:42 másodpercbben, 2023.07.17 05:34:43-kor azaz 1 mp múlva már automatikusan el is lett utasítva azaz meg sem nézi senki.

    Még szerencse, hogy csak pár dolláros kacatokról van szó, de ilyet soha többet. Bár ezek után kicsit tartok tőle, ha más szállítással kérném és nem kapom meg nem-e ugyanígy állnának hozzá...

    Ebay, Paypal teljesen más világ. Ott a vevő a fontos, itt meg csak az eladót védik.

Új hozzászólás Aktív témák