Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buci30

    addikt

    Asszem megszületett a Betta helye :)
    60L es lesz a aksi vagy 72 annyi hogy a 60 ívelt elejű a másik nem. Ez számít? Árba ugyan az de nagyobb a szögletes :) :F
    [link]
    Annyi ,hogy a belső szűrő ebbe elég gondolom így az Eheim Pick-Up 2008es lenne.

    [link]
    Eheim Pick-Up 2010es

    De még fent maradó kérdések:
    Betta hímet szeretnék ugye.
    Tudom egyedül kell tartani nem is veszek neki nőstényt nem akarom szaporítani úgyse.
    Amit olvastam nem volt tiszta ,hogy kinti levegőt is vesz a Betta ez rendbe.
    Egyik helyen azt olvastam ,hogy nem szabad lezárni az aksit másikon ,hogy kell rá a tető mert így nem lesz hidegebb a levegő mint a vízbe és nem fog megfázni.
    Mivel szettet veszek így lesz rajta tető világítás stb.
    Gondolom annyi levegő lesz a tető alatt így ami elég neki.
    Fűtés fontos az tudom ,ez megoldható meg a szűrő is menni fog.

    Kérdésem ,hogy milyen halakat lehet mellette tartani egy 60L aksiba még?
    Amik azért szépek és mutatósak is :)
    Algaevő tudom ,hogy lehet. Garnéla rák pl.? S milyen hallak akkor légyszi írjátok meg nekem.
    Igen és ,hogy növények milyenek legyenek. Egyet tudok a Vallisneria spiralis.
    Eledel az Argo Betta Mix és Tubifex lesz napi 2x.
    Most elvileg amiket találtam halakat ezek jók mellé youtube videon láttam együtt Bettával azért gondolom :)
    Magyar nevüket nem tudom még:)
    colisa,jack dempsey blue,labeo,Cory catfish,Oto catfish,Harlequin Rasboras,Glow light tetra's,Neon tetra's,

    Légyszi ezekbe segítsetek és ha valami kimaradt akkor várom az ötleteket minden képen! THX :)

    :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Új hozzászólás Aktív témák