Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wutuka

    aktív tag

    Hatalmas fekete pontot kérnék palmlaca nevű 3 napos újonc usernek.Megállapodott velem egy alaplap vételében már a végrehajtást beszéltük,amikor is kihátrált.Ez még bocsánatos dolog lett volna, de aztán hazugnak,és csalónak mert nevezni teljesen alaptalanul.Mindezt úgy,hogy fényképeket kapott az alaplapról,garanciapapírról nevemmel címemmel.
    Vigyázzon vele mindenki!!!! :K

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    Sziasztok!

    Sajnos kérnem kell egy fekete pontot [link] nickű embernek,aki becsapott,meggyanúsított,kárt okozott nekem.

    Nagyon szeretném,ha erre lehetőség van megkérni az arra jogosult PH ügyvivőket,hogy nézzék át privát beszélgetéseinket,és értékeljék az ügyletet. Ha tehetném mindenki számára elérhetővé tenném tanulságképpen.Azért is,hogy láthassák,hogy milyen módszerek vannak arra,hogy megpróbáljanak becsapni,és arra is,hogy hogyan legyünk résen a kivédésükre.
    A történet mindenki számára:
    Hirdetek egy ASUS P6P67 lapot.3 hónapos,garis,számlás,dobozos makulátlan állapotban,normális eladható(talán) árban.Jelentkezik ez az ember.Jelzi,hogy ki akarja próbálni az alaplapot,és nem is érti,hogy miért van ilyen jó árban.Jeleztem neki,hogy erre nincs lehetőségem már hely hiányában sem,pénz nélkül meg nem viheti el,de természetesen a lappal minden rendben,garis,és nézze meg az értékeléseimet itt a PH-n.Ráadásul egy városban Pécsett lakunk.Jelzi,hogy ok,megveszi az alaplapot,megadja az árat,de neki nagyon sürgős,ezért minél hamarabb,lehetőleg már másnap találkozzunk Pécs egy konkrét helyén(ÁRKÁD).Erre én hülye korrekt eladó,hogy jól menjen az üzlet,rögtön megrendelem az új alaplapomat,hogy legyen mivel dolgoznom,és a vevőnek is meglegyen a sürgős cucc.Megadom a telefonszámom neki.Természetesen a más érdeklődőnek azt mondom,hogy a lap helyben elkelt...
    Eztán a kedves kolléga visszamondja az üzletet olyan indokkal,hogy itt a PH-n csupa ganyé ember van! Szó szerint!!,mert őt becsapta itt valaki,aki visszamondta neki egy proci eladását,ezért ő is visszamondja a felém tett vételi szándékát.Más kérdés,hogy procit ugye tud itt venni mástól is,tehát már sántít a történet,de e felém tett adott szava szempontjából teljesen irreleváns egy másik üzlete.Sőt meggyanúsít,hogy eleve gyanús vagyok neki,hogy nem engedem neki a lapot ingyen tesztelgetésre elvinni! Hangsúlyozom 3 hónapos,garanciális,jelenleg is üzemelő,makulátlan állapotú lap,ráadásul itt helyben Pécsett! Becsapott,megrágalmazott,kárt okozott nekem
    Vigyázzatok vele! :K :K :K :K :K

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    Bocsi a link nem működik rendesen. Master_Yoda nevű friss újoncról írtam!

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    Topikgazda !!!!

    15001-es hozzászólásomban jeleztem egy embert,nem tudom,hol tart a feketéje,de alighanem itt a másodikra is az indok! Talán a kizárására is???
    Simán kijelentette,hogy nyugodtan adhattok neki feketét,nem érdekli,mert új IP-ről,és más nickkel simán bejön,és folytatja.Simán feltöri a rendszert,ha akarja,mert ért hozzá.Nincs az rendszergazda,aki ebben megakadályozhatná!
    -
    nem hiszitek? Olvassátok wutuka privátját bátran,amit Master_Yoda írogat. :K

    Nem tudunk és nem is akarunk privátokat olvasni, számtalan esetben leírtuk!

    [ Módosította: Oczu ]

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    válasz wutuka #15015 üzenetére

    Ezt úgy kell érteni,hogy nem akartok semmit tenni egy ilyen ember ellen?Aki Rendszerfeltöréssel,mások rendszerének tönkretevésével fenyegetőzik.
    Aki simán leírja,hogy nem valós,vagy távoli, mások buherált IP cimeiről üzletel,hogy ne legyen elérhető,és így természetesen azt csinál amit akar?Mint ahogy már meg is tette,mint amint már leírtam.
    Ha ennyire szemtelenül magabiztos,akkor igaza van abban,hogy nem lehet őt ebben megakadályozni?
    Számomra ez elborzasztó,és nem túl megnyugtató a felhasználók számára.
    Légy szíves írd már meg nekem,hogy ha nem tudjátok a privátokat olvasni,miként tudom azokat elküldeni,hogy tegyetek valamit érdemben?

    Fekete pontot eddig még nem látok a részére kiosztva.Nem is fog megtörténni?

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    válasz Thunderzolee #15033 üzenetére

    Nem jár fekete,ha valaki ma azt mondja kell a cucc,holnapra rögtön, szedd szét a gépet,mert nekem sürgős,aztán simán visszavonja,hogy bocsi,de gyanús vagy,és ha nem tetszik,akkor még meg is fenyegetnek? Hát ezt nem értem.Sajnálatos.

    Lionel Messi : The Best !

  • wutuka

    aktív tag

    majom189 újonc létére folyamatosan ki van tiltva,modora,hangneme elképesztő.Kár,hogy nem idézhetek tőle...Biztosan idevaló emberke?

    Kapott egy utolsó esélyt tőlem

    [ Módosította: Oczu ]

    Lionel Messi : The Best !

Aktív témák