Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cut

    aktív tag

    válasz cut #15679 üzenetére

    Azert még 2 dolog. Nem tudom ki az ember aki nem tudja, hogy ha nem munkaidőben utalsz (este) és másik bankból, az másnap nem erkezik meg. 2. 19e adtam el neked az 1gigasat és elimsertem ahogy te is irtad, hogy rosszat küldtem el. Felajánlottam hogy vissza utalom a 21et (postával együtt) és visszaküldod a kártyát vagy kicserelem 1gigasra. Te 6 ezret koveteltel rajtam, 5e egyeztünk meg végül. Az az 19-5=14e ből lett egy ilyen karid. És én vagyok az aki át akar vágni? Nincs netem, bocs fiúk a helyesírásert. Telo :) Én ezzel ezt a beszélgetést lezarom. Cut

    134 piros pötty :)

  • dorsy

    csendes tag

    válasz cut #15680 üzenetére

    Es ezek utan elkuldtel egy rosszmaju uzenetet, amit utana termeszetesen siman kimoderaltattal innen. :R A tenyek tenyek, megmasitani nem lehet oket. Aki olvasta, latta az eldontotte mit gondoljon. :K Felajanlottam 3-4 fele lehetoseget is, hogy kulturaltan megoldjuk Te meg felkaptad a vizet a telefonban es vagdalkozni kezdtel, majd elkuldtel a francba miutan beleegyeztem az 5k-ba. Telefonban is es PM-ben is. :W
    Igy korrekt a dolog, ezt igy kell megoldani. :) Tilts le nyugodtan, nem fogok egy konnycseppet elmorzsolni. (jahogy mar megtetted holott azutan, hogy bunkoztal PM-ben en meg nem alacsonyodom le es nem irtam vissza?) :D
    Kifogasolhattam volna a stilusod, de nem teszem. :(
    Az, hogy faj, hogy nem hagytam magam megtancoltatni, arrol nem tehetek.
    A kari egyelore 21k-mba faj, mindaddig mig nem jon a szamlamra penz (amit itt fogok jelezni).

    Erdekes ha hetvegen utalok mas bankba, akkor is odaer hetfon (1 munkanap) lehet az en bankom tud valami extrat...

    Nem kertem feketet, nem is fogok, dontse el mindenki mit gondol. Jahogy mar nincs itt a sztori, mert cut kollega levetette... :C Akkor ennyi, reszemrol nincs mirol beszelni. Vallalni kell a dolgaidat, nem srini, hogy eltuntessek! :DD

    ps:
    Modoktol pedig elnezest a PM-copy miatt, csak igy nem lehet alatamasztani a dolgot, azt ir(unk), amit akar(unk). :R

Aktív témák