Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gerasz

    aktív tag

    válasz Gerasz #12769 üzenetére

    Tavalyi történet miatt vagyok kénytelen ismét billentyűzetet ragadni. Ma magán számról, feldúltan hívott egy Szelindzsör néven bemutatkozó figura, miszerint csak most jutott el hozzá a korábban -szerinte betépve vagy beheroinozva- írt értékelésem, amiért egyik partnere vonakodik üzletet kötni. Arra "kért", hogy "korrigáljam a hibát". A konkrét esetre nem emlékeztem, ő igyekezett megmagyarázni a történteket, ezt ugyan a környezeti zajok miatt nem értettem, ám készséggel elfogadom :)

    Akkor ezt írtam:
    "Ha mostanában külső LG 500 Gb-os (vagy nyilván 2,5"-os belső, akármilyen márkájú 500 gb-os) vinyót akar elsózni valaki, vigyázzatok! Engem egy "Salinger" nevű 1 hozzászólásos nick akart átverni, elérhetőségek nélkül. Miután jeleztem, hogy ki is próbálnám az "új, bontatlan" terméket, közölte, hogy selejtes, de megoldják (lesz másik, blablabla) és majd a nap folyamán hívni fog. Azóta is várom"

    Ezt kiegészíteni most sem tudnám.
    Azóta látom, hogy sok aprós hozzászólása volt, itt újabb negatív értékelést nem kapott. Persze mindenki hibázhat, de a körülmények (titkolózás az elérhetőségeit illetően, 0 hozzászólás, a kipróbálási igényem utáni megfutamodás, majd nem jelentkezés) nem ezt sugallták.

    A telefonban még becsületsértésért feljelentést, illetve a ph-ról való kitiltást is kilátásba helyezett. Ettől a végbélnyílásomon kicsusszanó barna mackó alaposan összemaszatolta a gatyómat. Remélem a pereskedés során a tisztítás költségeit sikerül ráhárítanom.

    Bizakodom, hogy a fenti bekezdésekkel eleget tettem a kérésnek.

Aktív témák