Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Chaser #1047 üzenetére

    A sima levélként feladott procinak kanyi van, akár valamelyik postás gondolta úgy hogy a csomag neki tetszik, akár te (nem gyanusítgatás!).
    Ez jó lecke lesz neki (is), postázás levélformában 5000Ft érték alatt ajánlottan (de rendesen bedobozolva, hogy ne dobhassák a postaládába!), 5000FT feletti értéknél tértivevényes ajánlott formájában. Ez 2kg-ig mehet így, felette csomag, azzal meg nem szokott gond lenni (legalábbis nagyon kevés esetről tudok).

    djtoomi
    Többek közt ez az ügy is arra késztet engem, hogy szóljak, ideje átértékelned, hogy 14. évesen mit szabad csinálnod és miket nem kéne...
    Felelőtlenkedni/kapkodni az üzletek során, állandóan kavarni az időpontokkal/helyszínekkel (tudod milyen macerás volt az összes üzletünk eddig, roPHka féle alaplapos vételnél is közreműködtem, az sem volt egyszerű húzás tőled..) nem életbiztosítás és nem vet rád jó fényt :( Biztos vagyok benne, hogy megfelelően higgadtan le lehet ezt rendezni, állj korrekten a dologhoz és légy te is az, ha hibázol, azt be kell ismerni, nem ágálni ellene. Remélem megoldódik az ügy, Chasertől nem kell félni, csak egy pingvin ;) :D

Aktív témák