Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • gabo9201

    senior tag

    válasz Gardo #13520 üzenetére

    Már igaz, hogy letiltották mert kiderült a turpisság, hogy korábban sislaciii néven már letiltották, de azért gondoltam leírom, hogy engem is bepalizott.
    A történet a következő: van egy unokahúgom akit a nagymamám egyedül nevel (mert az édesanyja [ha lehet így nevezni] elhagyta pici korában) , egy nyugdíjból, a tatám most halt meg néhány hete. Neki szerettem volna a számítógépébe egy kis plusz RAM-ot tenni. Ez a gép egy régi Dell Optiplex GX 240-es 1,7-es willamette procival meg 256mb SDRAM-al. És megláttam ezt a hirdetést. Mondom egy próbát megér. Küldtem pü-t a gyereknek és megkérdeztem, hogy tényleg ingyen gondolta-e? Erre egyből írta, hogy igen, mert nem veszi már hasznát csak porosodik. Mondom neki akkor átutalok 500Ft-ot a postára és küldjön nekem egy 256-os SDRAM-ot, mert még hasznát tudnám venni. (Ez a beszélgetés pénteken zajlott). Hétfőn át is utaltam neki 500Ft-ot. Erre mikor hazajöttem az OTP-ből rátaláltam a cikkre amiben kiderült, hogy ki is ő valójában. Pffff. Ennyi. Nem az 500Ft-ról van szó. Legyen boldog vele. De az a mocskos viselkedés amit ő tanusít az emberekkel szemben több mint dühítő. Remélem többé nem kerül be az oldalra. Nem is gondltam volna, hogy egy TAG ranggal rendelkező fórumozó ilyen aljas lehet. És még volt pofája az említett cikkben vigasztaltatni magát.

    Engem is a fentebb már Gardo által említett MiNiM néven vert át.

    Szóval bocsi hogy ilyen hosszúra eresztettem de ezt szerettem volna megosztani veletek.
    Üdv! Gábor

    Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

Aktív témák