Hirdetés

Aktív témák

  • e76ers

    csendes tag

    Sziasztok!
    Itteni nevem sajnos nincs, csak felvett msn-re a gyerek, de azért jó vele vigyázni...
    Mivel nem árulta el a felhasználónevét, kénytelen leszek az igazit írni...
    T. Norbert, és százhalombattai...
    Az msn címe: kisroka0425@windowslive.com
    Ha ez így nem jó, akkor moderáljátok... Csak legalább az msn-t hagyjátok benne, mert anélkül semmit nem ér a hsz-em... :)
    Vagy ha ki lehet deríteni ezek alapján a felhasználónevet, az maga a tökély...

    A sztori:
    Elküldtette velem a Diamondot, csütörtökön feladtam, 24 órás izével, hogy pénteken átvehesse... Kedden már rákérdeztem, hogy mi van a csomaggal, azt mondta, hogy nem érkezett meg... Ellenőriztük a címet, jó.. Voltam bent a postán, azt mondták, kétszer próbálták kézbesíteni, most őrzik... Beszéltem vele, hogy ha nem is veszi át (álítása szerint közben vett másik telefont, mert én(!) vagyok a megbízhatatlan és a béna), akkor legalább menjen be, és küldesse vissza, mert én vasárnap elutazom, és később már nem tudom átvenni... Erre még válogatott szóhasználattal közölte velem, hogy tanuljak meg címezni, és eltűnt...
    Nem is az a 2000 forint zavar, amivel behúzott, hanem, hogy külföldről nehéz lesz átvenni a csomagot, és az másik 40k...

    [ Módosította: I_Am ]

Aktív témák