Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    Acélrácsos maszkkal kapcsolatban volna egy kérdésem:

    Megvettem egy ilyen fapadosat taiwangunról: LINK

    Na most. Fogóval állítgattam rajta már mindenhogy, a lényeg,hogy az orrom még mindig tudja nyomni, fülem a műanyag csat nyomja, pofázmányom is nyomja (ekkor mondjuk az orrom nem) de a fejemen sem áll rendesen meg, legkilazítottabb állapotban fogjuk rá hogy elmegy, de ez így számomra használhatatlan.

    Szerencsére párom fejére jó, legalábbis azt mondja hogy kényelmes (majd meglátjuk azt azért rajta hagyatom fél órára...).

    Milyen rácsosat tudtok ajánlani ezekből az acélmaszkokból ami jó lehet? Nem muszáj taiwangun, jöhet máshonnan, de max 10-12 euro-t adnék érte, postát nem számolva persze.

    Fast helmetet fogok valószínűleg venni, így ráépíthető is jöhet, bár azok kicsit ganyinak hatnak, illetve nem is acélrácsosak. Kicsit bajban érzem magam.

    Illetve a sisakról is eszembe jutott egy kérdés:

    57 (illetve 56 a páromnak) cm körméretű fejünk van, ami az S-es fejméretet takarja.
    A sisakok ugyan 56-60cm-ig vannak méretezve, de az valójában inkább 58-60, sajnos tapasztalat a Mich 2002-es sisakkal.
    Biciklis korszakomban is szenvedtem a fejmérettel, erre esetleg tudtok olyan megoldást, ami mondjuk a mi kisméretű fejünkre jó?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák