Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • bbking

    tag

    Hali jóemberek!
    Van nékem egy HT-101esem és nagyon komálom, mert nagyon halk és nagyon jól hűt, szóval a szívem csücske...
    Most váltottam socket A-ról socket 939-re és sajnos nem tudom használni a kicsinyemet, ebben kérném a segítségeteket...
    Úgy tudom létezik olyan HT-101es amihez adnak 939-es alaplaphoz való lefogatóbigyuszt, ezek a 2. kiadású HT-101-esek, amik annyiban térnek el az enyimtől, hogy azokba van ilyen lefogatóbigyó. (mondjuk ez csak a B terv, mert tudtommal még nem lehet ilyent kapni, bár lehet, hogy tévedek...)
    Vagy az igazi nyerő megoldás, az a HT-101 junior lenne, amihez már tényleg adnak ilyen 939-es lefogatót ha jól értesült vagyok akkor annak 100%ig kompatibilisnek kell lennie az én sima 101esemmel...
    Tehát ha valaki éppen úgy használja e két csúcsszuper hűtő valamelyikét, hogy nem kell neki egy a 939es lefogató, azt nagyon kérem adja el nekem valamennyiért...
    Köszi emberek...
    Aki meg csak símán közölni akarja a világgal, hogy szerinte is ezek a hűtők nagyon megérik a drága pénzüket, az írjon... Írjatok tuning eredményeket, véleményeket, ellenvéleményeket, mindentt!


    [Szerkesztve]

  • Loretto

    veterán

    Ezek közül valamelyik nem lett volna jó? Bővebben: link
    Amennyiben ha ha alkatrészt akarsz venni, akkor a picba keress, ezt zárom.
    mod.: Látom a picaon már írtál...

    Soirée...

Aktív témák