Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz GD #7 üzenetére

    Itt a fórumon sok embertől halottam hogy hetekig net nélkül maradtak, meg hercehurca.

    Viszont: Én mosonmagyaróvári vagyok, és a decemberi akciót kihasználva a szomszédaim (nem városi legenda, én szerelem néha a gépeiket, és szolgáltatóváltásnál is én voltam áttálítani user/passt stb.) szolgáltatót váltottak. Matav feléjük se szagolt modem ki/be kötés ügyben. Axelerot mondtak le, externetesek lettek, mindössze 1 napig nem volt netjük.

    B trükköd meg durva, nézted már mennyibe kerül egy új vonal behuzatása?

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz GD #9 üzenetére

    Externettel dumáltak, utána axelerot lemondták. Axelero tudomásul vette 1-2 napra rá net OFF, externethez betelefonálás hogy ezvan, externet intézkedik, másnap net kész. Én se hiszem el, pedig így volt, lehet van ismerősük matavnal, vagy megkentek v.kit csak azt nekem már nem akarják elmondani :D

    Új telefonvonal akkor kerül annyiba ha v.mi akció keretében kötteted be.
    Ha nem, akkor pedig: Bővebben: link

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Aktív témák