Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz BonFire #9063 üzenetére

    Sajnos tévedsz. Én is úgy gondoltam, hogy ezt a win vezérli... de csak részben.
    A fentebb leírt problémával pár napja találkoztam. Vettem egy gamer billentyűzetet, és PS-ben nem működnek az alt kódok, rögtön menübe lép...

    Keresgéltem neten , pár helyen írták, h cserélj billentyűt... persze röhögött rajta aki kérdezett, én is. Aztán egyszerre belefutottam egy posztba, ami ezt taglalja. Valóban billentyűzet és területi beállítás függő, hogy a bal altot hogyan kezeli. Mivel a területi beállítás nem változott, és a régi Ps csatlis bill-el is minden OK, így valóban a Gigabyte "zászlóshajója" a hibás...

    szal melóra kellene vmi ócó bill, mert 14k-ért a bal altot nem tudták megoldani rendesen...
    azért az alt 7, alt 0244 hiányzik, meg az idézőjelek... jah, és az altgr karakterek felét is lehagyták, ami megint nem OK.

    Érdekes módon az alt+enter működik fileoknál, vagy filmnél. Sőt alt-os dolgok működnek PS-ben is, de a karaktertábla nem akar.

    J3richo: ha cégnél dolgozol, munkaidőben, akkor minden a cégé (bizony ám!), tehát nem törölheted mondván, h Te csináltad, mert azért bünti jár...
    Ha bedolgozóként készítetted referenciába símán mehet, ahhoz semmi közük.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • $p@rr0w

    őstag

    válasz BonFire #9063 üzenetére

    Ne cseszd le, ez egy BUG! Nálam is ez van, és nem tudom miért... Biztos h bug mert eddig (CS4) nem volt...

    Mod: nem gamer billem van...

    [ Szerkesztve ]

    Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Új hozzászólás Aktív témák