Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Vesa #26352 üzenetére

    Szerintem lehet prózaibb oka is: nem tudott időt / energiát feccölni a modellkeresésbe.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • BonFire

    veterán

    válasz Vesa #26352 üzenetére

    ÉN nem ezt linkeltem, ha megfigyeled. Az ön-editálót rii tette be, neki válaszolj ebben a kérdésben.

    Egyébként pont a saját anyaga van kéznél, amin be tudja mutatni, amit akar. Szerinted min mutathatná ugyanezt be, anélkül, hogy szerzőijogi panaszt ne nyújtanának be ellene? A YouTube-on az összes tartalmat saját magad kell gyártsd. Ezeken kívül csak olyat használhatsz fel, amelyek összes engedélyével rendelkezel, és nem létezik ártatlanság vélelme, tehát ha megfogja a videódat a content ID, akkor letiltja a bevételszerzést, és neked kell utólag benyújtani az igazolást feléjük, hogy igenis rendelkezel a felhasznált anyagok felhasználásának engedélyével. Lassan a YouTube benyújtja a számlát, és le fogja tiltani az összes videóról a bevételszerzést, amely lopott anyagot használ. Ez azt jelenti, hogy azok a mesélős videók, amelyek Google-ban talált fotókkal illusztrálják a mondanivalót, mind mennek a kukába. Meg a filmkritika is, meg a képregénybemutató, és a többi és a többi. Januártól jön az új szabályozás. :C

    Én is csináltam már tutorialt, amiben éppen nem volt kéznél jobb nyersanyag, csak az elmúlt napi videóm, és azon mutogattam a vágás műveletét, mert arra pont jó.

    Az már teljesen más lapra tartozik, van-e értelme AE-ben így szüttyögni ezzel a feliratozással vagy sem.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák