Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz xedos #2682 üzenetére

    Szerintem is az X700 a felelős érte! Az én ''szaros'' 62W TDP-s Sempronom megy fel ''csak'' max 65 fokig! Szerintem nem a cpu a nagy hőtermelő forrás! :(

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz xedos #2682 üzenetére

    Már tárgytalan, megoldódott végre a problémám. :)) Természetesen nem a Rikvesten múlott, hanem az USAnotebook korrektségén. :R Kezdődött ott hogy ma bementem a szervízbe, mondja a fazon hogy a tesztprogramjaik szerint a noti jó, csak az adott játékokkal inkompatibilis a gép, oszt ennyi, kenjem a hajamra, még az Acer se vállal garanciát hogy egy adott progi menni fog a gépen. Hát ez nagyon jó... Mindegy, papírra leírták a dolgot, mentem az USAnotiba. Ott már egyből mondták hogy beszéltek az Acerrel, és mivel jó kapcsolatuk van velük, ezért kicserélik. Mivel a Rikvest nemhogy azt nem írta le hogy szar a noti, de kifejezetten azt hogy az jó, csak szoftverblabla, ezért valóban csak az USAnoti jóindulatán és nagyon korrekt hozzáállásán múlt hogy ilyen könnyen lezongoráztuk. Különben mehettem volna az Acerrel megbeszélni a dolgot hogy akkor ez most szar vagy nem, fogyasztóvédelem, bíróság, ki tudja... Szal itt meg simán kicserélték egy Aspire 5024-re (rendesen értékegyeztetéssel, így nem buktam a dolgon semmit szerencsére), ott helyben leteszteltük Quake4-el, érdekes mód ezen teljesen jól ment az ''inkompatibilis'' szoftver, úgy látszik ezt a notit ''játékra találták ki''. :))

    Naszóval ebből az a tanulság hogy az USAnotebook.hu-t csak ajánlani tudom mindenkinek, azt hiszem ennyi ingyenreklámot simán megérdemelnek, főleg hogy nekünk vásárlóknak közérdek hogy tudjuk hol érdemes vásárolni, hol számíthatunk a fizetés után is segítségre ha baj van.

Aktív témák