Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CrAzY Ryder

    csendes tag

    jÓ KÖSSZ BIGA A SZAKÉRTŐI HOZZÁSZÓLÁSODAT! De én nem szidom az Acereket Chaosnak igaza volt a hozzászólása elején hogy egy vacakot fogtam ki, és jobban tettem volna ha visszaviszem hiszen 1 év gariból még volt fél év! Miután mindent kiveséztetek meg jól megmondtátok a frankót (kössz :R ) mi a véleményetek a gép anyagáról, festéséről
    A tapipadhoz meg nemtelepítettem fel semmit ment az is. De hát ezekben az üzletekben csak a pénz kell, jó ha észreveszitek, és kiteszik a szart hogy vidd haza, bezsebelik a dellát, összehordanak róla minden jót és a papírt is teleírkálják + os dolgoggal ami nemis igaz. Tehát jól a pofámbanyomtátok :DD A hardvereket megfelően telepítettem, bármostezt hiába mondom úgyem látjátok. Amúgy éltem én már szargépen és az bírta
    ezért is csodálkoztam el. És ha azt nézzük, hogy én nem akartam hogy az a roncs tovább maradjon és tovább idegesítsen, és nem volt kedvem visszavitegetni az Auchanokba meg utáni megint és megint meg garancia meg stb ezért jónak láttam eladni a szerintetek minusz hasznot hozó 50.000ft-t.

    Az AUCHAN elméje: ''Jó napot kívánok megnéztük a laptopját, hát igen van pár hibája neki
    de nem nyúétunk bele. Azt szeretném mondani és ajánlani hogy vigyék el MISKOLCRA ahol biztosan és biztonságosan már 1 hét alatt készhez kaphatják a gépet. (nem én vagyok az első akinek ezt mondja)

    Hát ember Aszódon lakok és nem fogok elmenni miskolcra, várni egy hetet meg azok még rászámolnak meg minden, nekem nem ér meg ez az egész ennyit, Aztán meg 1hét múlva spurizzak vissza és kézhezkapatom. Öcsém akkor veszek 30 kanna benzint és fizetek 100.000 :DD :))

    Ok: megkérdeztem a hapsikát: Ottvan a garanciapapíron vagy mi a halálon hogy közelebb is van Pest Megyébe Acer szervíz inkább akkor elintézném ott
    ÁÁÁÁÁÁ neeem ott csak többet kéne fizetni, mindenképpen miskolcot ajánlom.

    Akkor köszönöm a segítségét, dögölj meg ott ahol vagy! (bocs) :U
    Otthagytam az egészet. Itthon az pár utcával feljebb volt egy bolt, ott elpasszoltam.

    NEM SZIDOM AZ ACEREKET, ÉS SZERINTEM MEGPRÓBÁLOK MÉGEGYET VENNI
    ADOK NEKI MÉGEGY ESÉLYT, DE AKKOR MÁSHOL VESZEM ÉS JÓVAL LEGALÁBB EGY SZÁZASSAL TÖBBET SZÁNOK RÁ

    Amúgy Nagyon frankók a hozzászólások, csak keményen! :P :)

    Profk vagytok! :R

    Üdv! (és mi a vélemény az acerek festéséről?)

    ˇˇ--ˇˇmister.!

Új hozzászólás Aktív témák