Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolex94

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár hete vettem egy Acer Aspire v3-571G notebookot, és lenne egy probléma vele! Mivel nincsen wireless routerem, ezért kábelről csatlakoztattam az internetet és egy pár nap után azt vettem észre, hogy ha az internet csatlakoztatva van, akkor zavarja a grafikus teljesítményt, tehát minden játék akadozik, még az aknakereső is, ami nem használ kimondottan nagy teljesítményt, sőt semmit. Ezt a figurát addig csinálja amig ki nem húzom a kábelt és újra nem indítom a gépet!A gép garancia alatt van, mint írtam csak pár hete vettem, jah és tervezem a router vásárlását, reméle azzal működni fog.
    Kontakt hiba,esetleg windows hiba?Köszönöm előre a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák