Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stev

    csendes tag

    Kedves ACER fun-ok!

    Másodszorra is megjött a 7720-om Brnoból és most már elmondhatom, hogy ha valaki ebben a márkában gondolkodik, akkor nagyon gyorsan felejtse el, ha nem akar magának nagyon sok bosszúságot és sok gép nélkül eltöltött estét.
    Konkrét hiba megjelöléssel, fotókkal a kék halálról és hibanaplóval elvitték a notit dec 18-án.
    A cseh szaki azt állapitotta meg hogy a wincsivel van a baj és ki is dobta belőle, aztán tett bele egy újat.A Vistát feltette ugyan, de a D:-re a visszaállitáshoz már nem volt türelme, az Emprovingról nem is szólva.Ezt én halásztam le az ftp.-ről.
    Na hát elmondhatom hogy kicsomagolás után még fel sem tudtam mindent tenni már kifagyott 2x.
    Szerintem ez a márka úgy foss ahogy van, de mint írtam már megérdemlem mert kisérletképpen vettem meg a céghez a 2 db DELL mellé, amivel természetesen semmi baj nincsen.
    Dehát az ACER-nél van arc mert a direktor úr azt mondta hogy ez van olyan megbízható márka mint a nagy nevű gyártok termékei.
    Ez lehet csak a nagy nevű gyártok nem Tengiz alaplapot tesznek mongyuk egy 250e Ft-os gépbe.
    Apropó valaki tudja hol gyártják és mi ez a Tengiz alaplap???
    Szerintem Kazahsztánban gyárthatják valamelyik tanyán mert komoly cég ilyen szart nem rak bele.
    Na szóval ha valaki ACER-be gondolkodik jól gondolja meg!
    Egyébként meg Boldog hibamentes Újévet mindenkinek!

    LENOVO Z50-70(i5 4210U;HDD: 500 Gb+8 SSD;8 Gb RAM;-NVIDIA GF 840M)

Új hozzászólás Aktív témák