Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezekiel

    aktív tag

    válasz subaruwrc #209 üzenetére

    Nos srácok meglepődés de pozitív benyomással!

    nos össeszereltem a konfigot! első indítás hu de jó iggen jó megy! :D
    bios belép bekonfig restart! ugye restart leáll magától ujraindul! abszolut nem zavaró! legalább is nekem! azt windows install! IDE HARDVEREkkel! IDE dvd IDE vinyó!
    nos floppy ite driver disk kész! Benyomtam egy extended edition windowst! nem tudja másolni a drivert! mondom jól kezdődik de ha már ez előállt teszteljük! mindenegyes extended windowsal ugyanaz az eset! nem megy fel a driver ha foyltatom driver kihagyással akkor kék halál! Nos akkor következett a sima original windows sp1 install! hopp és minden pikk pakkra ment! a driver install, windows install no kék halál! Ez volt a mentő övem :D! még origi sp2 vel nem próbáltam mert nincs sotthon de törekvő leszek és mihelyt tudom kipróbálom azzal is! De sima SP1 el 100% hogy menni kell! Ugyhogy a bios flashaléshez nem nyultam nem is fogok! ami megy azt ne bolygassuk elv alapján! 1.1 es asszem de nem néztem meg hogy hányas bios! de megteszem ha este hazaérek!
    Nekem teljesen bejön ez a lap! megkell mondajm! egy részt szimpi, meg azért tudja amit egy core 2 Duo alá szánt olcsó lapnak tudnia kell! egy hátrányt fedeztem fel! hogy nincs rajt szabadon tátongó usb port amiről kilehetne vezetni előre az usb-t! :D de ott ro...hadjon el! :D emiatt nem fogok megorrolni rá! :D a tunnningot még nem próbáltam mert nem volt időm rá hisz 11 kor érkezett meg a ram meg a proci postán és délben már mennem kellet suliba! de szerényvéleményem szerint nem teljesíthet rosszul abban sem! de kilesz próbálva! kiváncsi vagyok azért mit bír 2*512/800 dual channel ramokkal egy e 6400 ebben a lapban!

Új hozzászólás Aktív témák