Hirdetés

Hirdetés

  • IFA 2024: Gombnyomásra vált kijelzőmódot a TCL telefonja

    ma Kezünkben a harmadik generációs NXTPaper technológiát használó TCL 50 NXTPaper.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Ezekiell #47 üzenetére

    - Direkt nem csak autópályát írtam. Pályán kívül szeretnének a többiek haladni, de nem tudnak, mert ott egy forgalmi akadály, aki begyűjt egy brutális hosszú sort maga mögé. Aztán valakinek elfogy a türelme, előzne és bekerül a hírekbe. A kalapos Suzukis nyuggerek és a Wartburgos akadályok közé, most upgrade-nek, jöttek ezek. Köszönjük. (Nem.)
    Nyilván nem csak engem zavar. Meg eleve borzasztó kínos, amikor egy 10x drágább autó ott égeti magát a füstölő dízel mögött szélárnyékban.

    - Senki nem mondta, hogy nincsenek. Azt mondtam, hogy jóval nehezebb dolguk van és több erőforrást igényel, extraként veszélyesebb is, mert a tűz jobban beindul, tovább tart és magasabb hőmérsékleten is ég.

    - Maga a túlpromotált, túlhypeolt önvezetés az egyik legfőbb oka ennek. Órákig tolják, hogy mire képes és mennyire jó, majd a végén 2 mondatban odavetik, hogy igazából mégse, meg folyamatos emberi figyelmet igényel. De tömegeknek az marad meg, hogy 2 gombot megnyom és elmehet aludni, majd már aznap szalagcím a netes médiákban...

    - Hát de. Itt nincs az, hogy kb. bárki megáll és segít neked odébb húzza. Amíg a trailer ki nem ér, az ott marad ahol megdöglött.

    - Tele van a net a valósággal szembesülő EV userekkel, szóval nem, nem egészen tudják. Nekem mind vevőnek ezekért a 15-20 milliókért, nem a gyár által behazudott adatokra van szükségem.

    Ajánlom figyelmedbe a linkelt videót, hogy mennyire apró sérülés miatt veszélyesnek minősül már a komplett autó!

    Ha akarod értelmezed, ha akarod ignorálod. Mindent is lehet.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák