Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wwhy

    veterán

    válasz scott_free #6161 üzenetére

    A garin kívül semmi 'jobbság", akár azt is mondhatnám, hogy sőt ... Nem lehet összehasonlítani, amikor beleülsz egy bőrszékbe, és érzed a bőr illatát, vagy amikor a műanyag "illatát" szívod ;] A Mirra2 e tekintetben eléggé 'új autó szagú' volt, persze van akinek tetszik, van akinek nem. A nagyobb bajom az volt vele, hogy jobbra-balra mozduláskor volt egy kis kotty, ami nagyon tudott idegesíteni.
    A HM gariról szerintem nem sokaknak van tapasztalata, nekem a HM fíling összességében inkább negatív, mint pozitív: a bukaresti márkaképviselettől vettem a Mirra2-őt, a visszaküldés végül sikerült, habár nagyon meg akartak győzni, hogy így van ez jól, gyári műszaki konstrukció a kotyogás. Felajánlottam, hogy veszek egy Embodyt, nem kérem vissza a pénzt, erre az volt a válasz, hogy OK, de több terméket nem küldhetek vissza. WTF :F A képviselet vezetője is megerősítette, hogy igen, nem veszik vissza, ha mégse tetszene. ez a policy, ha nem tetszik, mehetek a fogyasztóvédelemhez. Kösz, erre nincs időm/energiám. Írtam az US képviseletnek, és a kelet-európai képviseletnek (Sebastian Brandt), hogy ez meg mi a sz@r? Még csak válaszra sem méltattak, egyik helyről se. Ha ilyen a garijuk is, akkor inkább no more HM.

    Biga123: a félmilliós telók, tabletek, tévék, kütyük ésatöbbi világában, amiket akár évente cserélnek, szerintem nem eget rengető, ha hosszú távon az egészségünkbe fektetünk ...

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Új hozzászólás Aktív témák