Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz tothjozsi96 #4261 üzenetére

    Erre van esély, de a szövet szerintem még korábban fog kikopni főleg ha intenzívebben használják. És a higiénia sem lesz annyira jó, azt inkább kell rendszeresen takarítani és tisztítani mint egy bőröset.
    Ha beleülsz és hinta nélkül dől hátra a támla akkor vagy a támla rögzítése vagy a mechanika kerete nyíródik el és törik el lassan. Én ellenőrizném és lassan cserélném (akár az egész széket) .

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • idegen lény

    őstag

    válasz tothjozsi96 #4261 üzenetére

    Ez sem így van. Nem a külső borítástól függ a forma, hanem a belső töltet minőségétől. A jysk-ös TAMDRUP székem ugyanolyan kényelmes, mint jó pár éve, mikor vettem, a memóriahabnak köszönhetően, pedig a textilbőr már itt-ott, főleg a karfákon, repedezik, hullik kisebb-nagyobb darabokban és a mechanika is kezd szétesni, meg nyikorog néha. De még így is az egyik legkényelmesebb szék a piacon, főleg, ha azt is nézem, hogy csak 35 ezer forintba került. Amúgy most kíváncsiságból ránéztem, és jelenleg is ilyen árban vannak a GOLD minőségű székek a JYSK-ben, mert épp valami kampány van. Ezek már tényleg nagyon kényelmes székek, és bár az eredeti árukat nem érik meg, ami kb. kétszer ennyi, de elég gyakran árulják őket így féláron, ami a mai árakat elnézve elég jó ár-értéknek tűnik. A textilbőr a gyengéjük, meg nyikorognak is egy idő után, de sokkal drágább székeknél is olvastam már nyikorgásra panaszt. A gázlifttől féltem, mert más széknél az hamar leengedett, de az tökéletes még mindig. De járvány ide vagy oda, kipróbálás nélkül nem szabad semmilyen széket rendelni! Vegyünk föl egy maszkot, az amúgy is kötelező! Rayyy A TEK-et nem érdekli, hogy mit szeretnél, elvisz és kész!

    De hogy milyen trükközések vannak, az elképesztő! Két év garancia, +22799.60 (érdekes egy ár) Ft-ért már öt év garanciát adnak! Leesik az állad, de ha elolvasod az ÁSZF-et, még jobban leesik! "Jótállási ügyekben az eladó szabadon dönthet arról, hogy a hibás alkatrészeket / bútor elemeket ingyenesen kicseréli, vagy az értékcsökkenésnek megfelelő anyagi kompenzációt ajánl fel akár kupon, akár pénzvisszatérítés formájában." Az igen! Kapsz egy kupont, amit beválthatsz egy másik székre! És ezzel már be is kerültél az ördögi körbe, ahonnét sosincs szabadulás! Életed végéig tőlük kell széket rendelned! :DDD https://www.beliani.hu/forgoszek-fekete-es-feher-szinben-victory.html

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák