Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz - = Zk = - #3822 üzenetére

    Én úgy látom, hogy azért nehéz itt minden érintett típusra vonatkozóan érdemi info-t találni, mert hatalmas a piacon a forgószékek kínálata.

    Itt a topic-ban "közszájon forog" az a kb. 5-6 ajánlott típus, amit nagyjából mindenki meg tud fizetni, és a többség ezeket ajánlja, két-három fórumtag megvette a legdrágább, legjobbat, mi pedig - a többi kérdező - elbeszélgetünk itt jól egymással, hogy ha az említett ~10 szék egyike sem felel meg számunkra, akkor ugyan mégis mit vegyünk. :)

    Én is azt mondom, hogy ha van lehetőséged rá, hogy valahol kipróbáld, akkor tedd meg. A termékek adatlapja alapján én amúgy minimális különbséget látok a lényegben: 5,5 cm-rel szélesebb az XL ülőfelülete.

    De ugyanúgy csak 50 cm mély.

    És becsapós, mert mint minden "gamer" széknek a párna két széle ferde. Tehát szemből nézve egy szélesebb "V" alakban ülsz.

    Ha a két combod szélessége nagyobb, mint a szék párna vízszintes része, akkor elképzelhető, hogy a két "perem" nyomja a combodat. Ebben az esetben nyilván az XL lehet megfelelő.

    Én is nézegetek még "gamer" székeket is, ez a Secretlabs, vászonos kivitelben szimpatikus is, de tartok tőle, hogy ezek inkább pár órás szimulátor játékhoz kényelmesek, mint 8-10 órás, munka céljából történő számítógép előtt üléshez...

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák