Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Nem vagyok teljes mértékben elégedett az Oázissal. Az egyik, hogy többszázezret elköltöttem náluk, és mégis kiszámláztak 6k-t a szállításért, ami annyira nem jellemző más cégekre. Sok helyen van pl x összeg felett ingyenes kiszállítás, de úgy voltam vele, hogy ezt ajánlották a monitor pixelgarancia és kalibrálás miatt, úgyhogy legyen. A monitor és a videokártya, amit rendeltem tőlük baromi jók. Talán annyi kis hiba van, hogy az egyik DP kimenet nem működik a kártyán, de nem izgat. A nyomtatót ma próbálom ki. Rendeltem még ezeken kívül 2 e5 LCD tisztítót és 2 ColorWay mikroszálas törlőkendőt. Ezekből csak 1-1 érkezett meg. Irtam nekik, hogy én kettőért fizettem, jó lenne, ha elküldenék a másodikat is. Ma jött a futár 1 Oázis LCD tisztítóval és 1 ColorWay kendővel. Nem igazán tudom mire vélni. Most vagy elfogyott az e5, és így próbálják tudtomra adni, vagy valaki a raktárban ezzel szórakozik, hogy lenyúlja az e5-öket. Az utóbbira utal talán annyi, hogy az első csomagnál a bubis zacskóban, amiben a tisztító jött pont annyi hely volt, hogy két flakon befért volna. Na mindegy, nem akarok szőrszál hasogató lenni, ennyi nálam belefér, nem mondanám, hogy emiatt kimondottan rossz bolt, inkább csak furcsa. Remélhetőleg a garanciális ügyekhez nem így állnak hozzá, vagy ha igen, akkor remélem nekem nem lesz ilyen ügyem.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák