Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Vertigo18 #6264 üzenetére

    Én nem tudom, hogy jó-e... sőt, több okból inkább úgy gondolom nem jó. Egyrészt majd jön PótViktorz magyar hangja (pölö eszpé alias Nemzeti Trubadurunk) és közli, hogy naugyena! mi ezt is megmondtuk, megcsináltuk és naugye, hogy ugye jobb lesz így, valamint mer' a zéletpályamoddel amit őK találtak ki, na az az AZ! Hogy ezekből, és hasonló nyilatkozataikból mennyire elegem van már...
    Másrészt sok-sok év telhet el, mire kiderül tényleg jól döntött-e, és akkor már ki tudja mire lesz lehetősége (újból) elkezdeni. Persze sanszos, hogy mivel addig rendőr volt, ez nem előnyt jelent majd. Most biztosan ez az általános helyzet! :((
    Ugyanazt tudom mondani mint eddig, de ha elvonatkoztatok és mondjuk tapasztalatom nem lenne e téren, akkor is: ha ilyen híreket és információkat látok-hallok mint amit már majd' 1 éve szinte nap mint nap, azokat a nyilvánvaló és kétségtelen kormányzati kommunikációkat és megtett, valamint tervezett - a rendvédelmet, rendőrséget így a rendőrt is kétségtelenül negatívan érintő - intézkedéseiket, valamint ott vannak a rendőr ismerősök vagy azok akik rendőrök voltak (és mondjuk nemrégen vonultak, küldték szolgálati nyugdíjba ugye :U ) akik csak lebeszélni akarnak és akik horrorabbnál horrorabb történeteket, élet-munkahelyzetet és egyéb körülményeket mesélnek el... én aligha ilyen hivatást választanék.
    Az már csak "hab a tortán", hogy a Rendőrség mindig is mostoha gyerek volt (na jó, a TEK nem ér, és úgysem lesz, nem lehet tartós :D ), és a költségvetési számológépet mindig átállították ha a rendőrségre került sor, hogyaszongya: ha tavaly a rendőrségnek nem volt elég xy milliárd, akkor jövőre x milliárdot elveszünk. :F Gazdálkodják ki! Érted te ezt...gazdálkodja ki (!) a deficitet egy MRFK... ennyit a korrupcióval vívott harcról is. Az utóbbi minimum 10 év a megszorítások -ról, a majd -ról és a nincs-ről szólt, ehhez képest kiderül, hogy őK valóban olyat tudnak mit eddig még senki: mindent, és végleg elvonni, ellehetetleníteni és nyíltan közlik is - általában árnyaltan de 1értelműen -, hogy hogyan állnak a Rendőrség és a rendőr (nyugdíjas rendőr) kérdéskörhöz. :W

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • Brent

    aktív tag

    válasz Vertigo18 #6264 üzenetére

    :DDD

    Nem tudom... szerintem nem vagyok hülye, legalább is az eddig elért eredményeim nem arra utalnak, de etalon se, különben is, hogy nézne az ki, ha le etalonoznám magam ? :)

    Talán úgy definiálnám magam, hogy:

    Normális értékrenddel bíró, jó nevelést kapott, a dolgával teljesen tisztában levő állampolgár. :D

Új hozzászólás Aktív témák