Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz greenmukk #6838 üzenetére

    egyébként azt ne gondold hogyha odamész egy akármilyen diplomával és elvégzel saját költségen egy átképzőt akkor majd tiszt leszel..
    nekem több volt munkatársamnak megvolt a rendes RTF, szal nem átképző tanfolyam, és úgy sem kaptak tiszti állást. viszont az origami diplomás kiscsávó pár hónapos átképzővel egyből az lett..
    így beszéltem hogy beltenyészet van..
    ja ráadásul rtf-el még csak szolgálatparancsnokok se lehettek.. csak pofára és ennekannak a parancsnoknak fia unokahuga stb képességek alapján lehetett előlépni bárhová..
    így lettek szarjancsik tiszthelyettesből egyből századosok.. stb :)
    nekem normális civil diplomám van, de megmondták hiába csinálok meg akár átképzőt akár rtf-et úgysem fognak támogatni.. ha nem tetszik mehetek amerre akarok..
    ja egyik munkatársamnak beajánlottak egy tiszti állást mikor elvégezte az rtf-et(pedig nem volt csókja) de csak azért hogy visszamondja azokat a lehetőségeket amit felajánlottak neki különböző kapitányságokon. majd hopp mégse leszel tiszt :)
    nem is sajnálom hogy megszűnt a cég.. bár a söpredék biztos jó helyre került így is..
    hányós szmájli nincs marad ez :W

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák