Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz abydos #40904 üzenetére

    Arra gondol, hogy vannak base station-jei és Knuckles kontrollerrel használja a "G 2 ő -t"

  • izomman1

    senior tag

    válasz abydos #40904 üzenetére

    Jelenleg sima Vive Wandom van ( Vive készlet) ezzel (is ) használom a G2 őt.. Igen vehetnék akár még Index kontrollert is hozzá... Sokat gondolkodtam és arra jutottam a G2 lencséje egyfajta "nagyítóként" vagy távcsőként funkcionál így tudja "kiemelni és élessé tenni" a képet . Dupla lencsével ez majdhogynem lehetetlen és Godray es lesz a kép mellesleg.. Ez az oka miért nem olyan éles felbontás ide vagy oda a Vive Pro 2 ő.. és te azt mondtad a videón sokkal de sokkal élesebb a G2 ő.. Gondolom a supersamplinget huzogattad fel és akkor is "maradt " a kép élessége olyan amilyen... Kizárt, hogy a RTX 2 es széria nem tudja azt a jelet mint a RTX 3 as ugyanazok a csatik vannak rajta nem? (De Sebastian szerint is kicsit életlenebb a Pro és ő tesztelte 3 as szériával ) Szóval a lencse nem véletlenül vacakoltak vele fél évet vagy még többet a HP nál... Ráadásul a Valve közreműködésével úgy lehettek vele csináljunk egy kissebb látomezejű eszközt mint az Index de legyen szuper éles a kép meg tudjuk csinálni és meg is csinálták bravó Valve.. lehet technikai akadája van annak, hogy nagy látószög ( dupla lencse) és éles kép is legyen egyben.. Ezért marad nekem a G2 ő. és lézeres követéssel majdhogynem tökéletesen funkcionál így a követés moddolás hiányosságait is ki lehet küszöbölni.. Én csak akkor fogom lecserélni a G2 őt ami legalább utól éri pontosan a G2 őt élességben és nagyobb FOV lesz ha ez nem jön össze az Index 2 nél sem akkor marad a G2 még jó sokáig mert a kép élessége páratlan igazi monitor feeling

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák