Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitti11

    tag

    válasz izomman1 #17406 üzenetére

    Eredetileg Pimax 8k backer voltam, váltottam Pimax 5K+-ra. A fejpánt nagyon egyszerű gumis szíj, nem igazán könnyű jól és stabilan felrakni a HMD-t a pontos helyére. Küzdök vele még mindig, szerintem kicsit mocorog is az arcomon...
    De azt veszem észre, hogy hozzá tudok szokni, és szerintem distortion probléma is közre játszik de csak találgatok. Folyamatos a fejlesztés és minél többen megkapjuk annál több az infó is. Elég sok embernek nem teljesen jó a distortion. De mindegy is, ezzel én együtt fogok élni az tuti mert a képminőség és a FOV teljesen kárpótol mindenért. Pontosan azt kaptam amire számítottam. Elsősorban szimulátorozok Assetto Corsa, PC2, és DCS. Mindent tökéletesen olvasni tudok, a chat ablakot is, a normál FOV sem sokkal kisebb mint a perifériás látásom, a sweet spot hatalmas, na de nem folytatom... :)
    A lényeg, hogy reszelgetik folyamatosan, lesz hozzá rendes állítható fejpánt, amivel stabilan tudom majd rögzíteni, többféle facepad, szóval jó lesz ez.... nagyon jó lesz :)
    i7 8700k @5GHz, 1080Ti géppel hajtom, nem sokat kell visszavenni a grafikai beállításokban mint ahogy oculussal használtam, persze SS, PD és társait nem húzom, de nem is kell.
    Nem tervezem vinni sehova ne haragudj, de nálam bárki kipróbálhatja Fehérvár mellett. :)

Új hozzászólás Aktív témák