Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goatman

    aktív tag

    Üdv mindenkinek! Tavaly októberben vettem egy új (khm) PS2-t, a 77004-es modellt. 2 hónapig megfelelően működött, (előfordult, hogy elsőre nem indultak a játékok, másodjára, harmadjára azonban mindig sikerrel jártam) januárban aztán bemondta az unalmast, vagyis azt hittem, hogy ez történt.
    5 eredeti és 5 (khm) lemezem közül ugyanis egyetlenegy sem volt hajlandó betölteni. Visszaküldtem a gépet oda, ahol vettem, készültem lélekben a fejcserére és a vele járó költségekre, de meglepő módon azzal kaptam vissza a gépet, hogy jó...jóhiszemű vagyok általában, de mivel személyesen nem láthattam a tesztelést, ezért elvittem egy másik helyre is, ahol a szemem láttára győződhettem meg róla, hogy a szervíz mindenféle-fajta tesztlemezét hibátlanul futtatja a készülékem. Sajnos saját tesztlemezt nem vittem, így idehaza "természetesen" ugyanúgy nem történt semmi javulás...így most huszonxezer ft-om áll egy gépben, ami mindenhol működik, csak itthon nem.
    Gondolkodtam/próbálkoztam már sokat, azóta egyszer bootolt be egy játék: mikor kivettem a memóriakártyát a gépből (a szervizes teszteknél ez sem volt a gépben). Következő alkalommal viszont már ez sem segített, teljesen mindeggyé vált, mit és hogyan csinálok a géppel...
    Találkozott már valaki ilyesféle anomáliával? Tervezem visszavinni újra a gépet az utóbbi helyre, memóriakártyával, tesztlemezzel, de őszintén szólva nehezen tudom elhinni, hogy 10 lemezből egy sem méltóztatik elindulni. A tapasztalatokat előre is köszi

    Ezúton kérnék mindenkit, hogy kezelje diszkréten, milyen forrásból szerzi a játékait. Ez nem tartozik ránk és nem is fogjuk firtatni, amíg a HSZ-ek nem ütköznek a fórum alapelveivel.

    [ Módosította: bwoay ]

    92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

Új hozzászólás Aktív témák