Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • suste

    veterán

    válasz vargalex #10709 üzenetére

    A kapcsolgató eszköz csak a box lehet, nem?
    A pc kapcsolgatna pc-pc lejátszásnal is.

    Ha pl csak 4eres kábelt használna a boxhoz, akkor lehet jó lenne?
    Érdekes egy inkompatibilitás a box és az openwrt BB között, ha ez igaz.

    Nem lenne jobban látható így?

    swconfig dev switch0 show|grep port

    [ Szerkesztve ]

  • dethroner

    veterán

    válasz vargalex #10709 üzenetére

    Köszi hogy Te is próbálsz segíteni.
    Az első mondatoddal nem tudok mit kezdeni, számomra értelmezhetetlen, csupán az 1000 és 100Mbit-et értem.
    Ezt a swconfig dev switch0 show futtatást hol, mivel, hogyan? Mert a buta felhasználó fajta vagyok, aki összedugta, bekapcsolta és használta az eszközöket, de a mélylélektanba nem fúrtam bele magam és nem is érzek hozzá sem tehetséget, sem vágyat. Másik LE-t egyenlőre ha lehet nem tennék fel, elég sokan panaszkodnak erre-arra a topikban hogy mi nem megy az egyes LE verziókon, ez a 009-es hibátlan volt eddig.
    Értem én suste álláspontját is hogy az fw eddig ilyen hibát nem produkált, meg hogy laptopra átdugva a lan kábelt jó a lejátszás. De lehet a laptopon az MPHC kevésbé érzékeny valamire, ami amire a box háklisabb, ellenben a 841 openwrt-el jó a box is, tehát abban (nem tudom szabad-e ilyen kijelentést tennem hozzá nemértőként, de vállalom a megkövezést) jól van megírva az, ami a 1043-ban kevésbé. Épp ezért is nem cserélném egyenlőre le a 009-es LE-t. Négy FW-ből csupán egyben jelentkezik a hiba, ez nem arra utal, hogy abban az egyben kellene keresni? Minden tiszteletem a készítőé, de ennek ellenére úgy vélem hogy a hibát abban kellene megtalálni. :B

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák