Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Integrale #8755 üzenetére

    Sportos kezdőautót szeretnék majd.
    -Mito adja magát, de még nem ültem benne, meg nincs is túl sok. Volt kollégám vett egyet, úgyhogy majd körbejárom egyszer.
    -Giulietta adja magát, jó autó
    -Bravo, Delta olcsóbban fut, de azt hiszem, hogy "erősebb" benzines kivitelből nem eget rengető a választék; régebbi konstrukció, idősebb átlagéletkor.
    Fenntartási költségben nem tudom, hogy mennyire vagy a különbség, ha nem számolunk valami súlyos, motorikus problémával. Futómű karbantartása biztosan drágább egy sportosabb kivitelnél, mint egy egyszerű Bravónál. Nem tudom, hogy milyen releváns különbség lehet még a modellek közt.

    Felszereltségben nincs nagy igény, de azért legyen benne használható klíma, meg a könyöklő részek, műszerfal ne kopogjon, általános minőség >> extrák . Hely csak annyiban számít, hogy mondjuk évente egyszer egy Horvátországot túléljen benne 4 fő, csomagtér sem elsődleges. Szóval ha beleférek, akkor nekem egy miniautó tökéletesen megfelel, csak 159/Giulietta után nem szeretnék valami dzsunkába átülni.

    Nem jártam még jobban utána, úgyhogy általános vélemények érdekelnének ezekről a modellekről (kényelem pl), meg a bennük lévő motor+váltókról.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák