Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Syl #38040 üzenetére

    Akkor szerintetek az lehet a baja a fújós kikapcsolásának, és újra indulásának?
    Igen tudom ,hogy mi kell hozzá de sajnos az egyik torx fejem nincsen a kisebbik csavarhoz a fémtakaró levételéhez. Pedig Ifixit készletem van és nincs benne olyan kicsit fel is kaptam a vizet erre mert ennyi erővel olcsóbb szettet is vehetettem volna más gyártótól. Meg csipeszem sincs amivel le kell szedni valamilyen lábelt előtte hogy a szitás fém et le lehessen venni.. Néztem én a Youtube szétszedős videokat, de így nem fogok hozzá magam. Akkor elviszem egy szervizeshez..egy tisztításra inkább. Mondjuk az újra teleítésnél attól félek ,hogy a mewgvett progikat nem fogom tudni felrakni ezeket a verziókat mert nem mindegyiknél megy az új M1 szilikon csipesekknél van olyan ahol vissza kellett rakni a régebbi verziót , írta a program kiadó cég levélben mikor írtam nekik ,hogy kuka a program I5-ösön. Meg egy jó pár programnál havi díjas lett pld és mikor én megvettem akkor egész életre szóló volt.Ezek miatt se szeretném újra rakni magam.. De gondolom sokat javulna mindenben a gép ha egyszer egy tiszta teleíptést kapna. Bár sokan vannak akik úgy csinálják ahogyan én is ,hogy mindig simán frisssítik a kiadottra és nem telepítik tisztán. Nem tartok semmi anyagot rajta amúgy szóval azok nem vesznek el ..

Új hozzászólás Aktív témák