Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panky

    tag

    válasz bazza #561 üzenetére

    Ez egy olyan elhagyatott totyik néha a sírból kell viszzahozni :)

    Naszóval az EX a Driving Force Pro kistesója és tök ugyanaz mint a Driving Force EX.
    Mindenképpen a Formula Force EX-et vedd mert ez a PC-s verzió. (Mondjuk a DFP-m is megy Pc-n...) Ugyanaz a Driving Force EX (PS2) = Formula Force EX (PC)
    Ha fele olyan jó mint a DFP akkor ne habozz. Én még nem használtam ilyet de ez már nem a wingman széria.... ;)
    Várj egy pár napot hátha van valakinek. Vagy nézzél be ide: ;)
    [link]

    Panky

    [Szerkesztve]

  • kribe

    őstag

    válasz bazza #561 üzenetére

    Decemberben vettem 19e magyarért, és idáig minden tökéletes vele. Nincs vészjósló nyikorgás és semmi lazaság. A műanyag ugyan olyan amit az autós műsorokban ''olcsó kopogós'' -nak mondanának, de az összerakottság érzés meggyőző, nagyon is. A kormánynak az a része amit fogsz nekem nagyon kellemes, nem csúszik, izzadás szempontjából még jobb is mint a régi Thrusmaster Ferrari FFB kormányom. Gomb van rajta kb. ezer, a paddle-k elsőre kicsinek és elcseszettnek tűntek, de valójában nagyon is használhatók, a váltásokkal semmi gond. Botváltó nincs, nem is hiányzik. A pedálok érzésre nagyon megfelelnek, két lábbal játszom és nem szoktak összeakadni. A pedálok és házuk viszont a sima padlón nem tapadnak tökéletesen, érdemes nekitámasztani valaminek, hogy ne másszon el a lábad alól. Használom GTR-ben, rFactor-ban, RB Rally-ban, és tetszik, az FFb effektek a helyükön vannak, és max erősségnél nekem már kicsit túl erősek is. Az árát bőven megérte, szerintem jó vétel volt.

    My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Új hozzászólás Aktív témák