Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz speedydb23 #15559 üzenetére

    Gyere Assetto-zni esténként, meg próbálj ki egy nagyobb logitech-et valahol viszonytási alapként.
    Persze 5e-ért biztos megérné használtan, de többet én tuti nem adnék egy műanyag fagylaltoskanálért.

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz speedydb23 #15559 üzenetére

    Amikor én vettem akkor még a DFGT, G27 és más Thrustmaster/kormánygyártó is piacon volt, így a 25 e FT-ot megérte. Amióta kimentek, csak TM és gagyi társai vannak horribilis összegekért. Sajnos én is megszívtam, mert vettem egy kormányt remélve hogy pár évig kiszolgál, hát persze hogy nem... Közel egy év alatt két meghibásodás, így lassan a garancia vége felé járok, ami nem egész 2 hónap. Pedig a TM régen nagyon jó kis Joystick és egyéb kiegészítőket árult, nem tudom mi lett velük... Úgyhogy rá kellett ébrednem, hogy vagy G25 vagy G27, de elnézegettem a használt árakat és rájöttem, hogy több mint 3 évesek a kormányok, fene se tudja mi van velük, áruk pedig a magasban, így ez abszolút nem éri meg nekem, mert 65-70 e Ft felett lett volna utazással, plusz költséggel mindennel együtt. Ja és persze nem utolsó sorban a ráfordított idő. Vettem is egyet, mert nem kárpótolja a 2 év garanciát és az új kormányt a bő 3 évvel ezelőtti :)

    Ha lesz alkalmad mindenképp próbálj ki egy jóval nagyobb kategóriát, hidd el, nem fogod megbánni! :) Nem akarom összehasonlítani a két kategóriát, de pl a kormányelfordulása jóval nagyobb, ami sokkal jobb/nyugodtabb vezetési élményt ad, mint a másik. Meg ugye vannak ezek a hirtelen manőverek, az előzővel pl már rég kavicságy/fű volt a vége, itt csak elkanyarodok és kész :) A GTR 2-ben pedig majdnem csuklóból verem az oktatót gold medal-ra :DD Napestig lehetne a felsorolást folytatni, de nem teszem, mert felesleges...
    De ha lesz tényleg alkalmad, akkor kapj a lehetőségen! :R

    [ Szerkesztve ]

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák