Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz fery02 #43 üzenetére

    A lépés akkor is lépés, ha 180 kiló vagy és ha 60, akkor is. Az, hogy mennyit vár el egy app, az teljesen mindegy. Az én karkötőmön a gyári alap 10 ezer volt. Annyit állítasz be, amennyit akarsz. Mászkálós napon a melóhelyen megvan a 10k. Van, hogy töredéke sem. Ezt a részét és soha nem tekintettem sem mérvadónak, sem nélkülözhetetlennek. Inkább tekerek akár teremben 30 percet, mint arra adjak, hogy mennyit mér egy app. Sétálni jó. Napi fél óra séta este, lefekvés előtt, vagy hazafele melóból - nem rohanva - szerintem jó. Az a lényeg, hogy a testmozgásod rendszeres legyen és ha lehet, legyen meg a napi fél óra. Ebben nincs benne az, hogy ládákat pakolsz a melóhelyen álló nap. Én a melót abszolút nem számolom. Akkor sem, ha hullára dolgozom magam és akkor sem, ha egész nap alibizünk, mert nincs munkavégzési engedélyünk, vagy bármi miatt. Mostanában, mivel minden nap későn érünk haza, a futás, bicaj elmarad ( a hely miatt is) de a kondi minden másnap megy, plusz a hétvége fullban. Itt van kardio és egyéb edzés is. Ne adj arra a lépésekre, csak ha más módod nincs mozogni. A 10k lépés 4-6km-nek felel meg. Ebből a legtöbb eszköz félremér, tapasztalataim szerint 10-30 százalékot. természetesen pluszban méri, mert valósan nincs annyi.

Új hozzászólás Aktív témák