Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz KRoy19 #16258 üzenetére

    1. Önmagában nekem nincs jelentősége hogy mennyi kalóriát mutat, mert nem vagyok sportoló. Relatíve, magamhoz képest tökéletesen használható. Összetudom hasonlítani egymással a különböző napok eredményeit és megmutatja hogy az adott napon megfelelő mennyiséget mozgok e. Erre tökéletes.

    2. Azt a kalória hiányt, ami a fogyást okozza (mozgás-a felvett táplálék kalóriája) azt hitelesen tudom ellenőrizni minden héten, amikor mérlegre állok. Az elfogyasztott táplálék kalória értékét pontosan tudom és a mérleg pedig mutatja, hogy az adott héten mennyit fogytam, azaz mennyi az a kalória amit nem tudott a táplálék pótolni. Ebből pedig a napi teljes kalóriaérték is kiszámítható. Ez azt mutatja, hogy az eltérés nem lehet több mint 20%.

    3. a 3-al való osztás az enyhén szólva is nevetséges. 1700 körüli értéket kapok. Ez pedig lehetetlen. Az alapanyagcsere is több.

    4. Az egészséges táplálkozás alapjait (is) oktattam speciálkollégiumként 30 évig az egyetemen, valamit értek hozzá.

    Ja és a futás nem sokat ér, ha előtte és utána sem mozogsz. Én napi 9 órában vagyok aktív. Az több egy pöttyet, mint a 30 perces futás, ha az ember nem mozog eleget előtte és utána. Kalóriaégetésre így használhatatlan. Amúgy én is futnék is, de sajnos az ízületeim azt már nem bírják.

    (#16259) bajnokpityu

    Fitbit Versa 1.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák