Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz inf3rno #9431 üzenetére

    Hát kínait kell venni, mint a többi szomszédunk. Ami nem 3-5 nap alatt van meg. Vagy d-koreától licenszelni.

    Szerintem, a nem tesztelésnél az is jobb, ha kevésbé megbízható gyorstesztekkel tudnák szűrni a leginkább veszélyben lévőket. Értem, hogy nem garancia a negatív teszt, viszont minden pozitívval megtalált személy csökkenti a tovább terjedést. Pláne, ha emberekkel foglalkozó területeken dolgoznak, nagyon pláne az orvosok és nővérek körében. A mostani lassú teszt sem mindig pontos viszont a "protokol" miatt egy hétig még betegek közt jár a megfertőződött orvos a korábbi hírek szerint, mert csak az igazolt fertőzések mellől hajlandóak egyáltalán megfontolni, hogy tesztelik-e azokat, akik hiányos felszerelésben ellátták őket.

    És ahogy írtam, korábban az operatív törzs okoskodott, hogy mindenből IS van elég és laborból is van 37. Csak az is olyan, hogy van, csak nem használták. Most azt mondták talán, hogy 8-ban tesztelnek, már nem csak 1ben (mintha valamelyik beszédben lett volna).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák