Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Lauda #61274 üzenetére

    Nincs okuk rá a járvány-adatokat illetően.
    Mindig az indíték a fontos. Mit nyernek vele?
    Az ellenzék hőbörög mert ők csak napi 20 elhunytat produkálnának?

    Az átlag egységnyi sugarú választópolgárnak semmit nem mond a napi halálozási vagy fertőzöttségi adat. Maximum annyit, hogy tavasszal kedvesebb volt, de könnyen össze tudja hasonlítani más országokéval akár...
    Az embereknek tele van a faxa az egész helyzettel, csak a saját helzetüket nézik, értékelik.
    ("nincs vírus mert nem kaptam el, van vírus mert elkaptam - de nem haltam meg opsz".)

    Ha a nyakunkon lenne a választás, igazatok lenne... de így semmi értelme hamisítani a statot.
    Az ellenzék beböfögi, hogy "jujj 1000 halott lesz pár hét múlva mert elfogynak a kapacítások, Ojbán( :D ) szarul kezeli a" jájványt"...
    Erre jön Ojbán és a péntek reggeli rádióműsorban felsorolja a szabad ágykapacitásokat.
    Melyik az érthetőbb az átlagemberenek?

    A politikus mindig azt fogja nyilatkozni ami neki vagy a pártjának politikai tőkét hoz.
    De mégegyszer, szigorúan csak matematikai, politolgiai alapon: mi érdekük másfél évvel a választási kampány előtt hamisítani az adatokat, ha azt domborítják ki a médiában amit az átlagember is megért?
    (20 000 db ágy van még... stb stbb...... Magyarország nem Bergamo stb... stb...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák