Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    Minket is utolért a vírus. A kisebbik fiam a múlt pénteken fejfájásra panaszkodott, itthon tartottuk, de negatív volt. Péntek estére be is lázasodott, bár csak 38 körül volt. Aztán 3 napig semmi baja, majd tegnap reggel iszonyúan fájt a feje. Gyors nyálteszt pozitív lett. Hazahoztam a bátyját az iskolából és jelentettem a háziorvosnak. Tegnap a nagyobbik fiam még negatív volt, ahogy a nejem és én is. A nejem amúgy már hetek óta köhög, de több tesztje is negatív lett. Ma már ő is pozitív. Én még nem igazán érzek semmit, de este én is csinálok egy tesztet. Nem vagyok 100%-osan jól, valami kis gyengeséget mintha éreznék. Mondjuk én tolom magamba ezerrel az allergodilt, hátha segít valamit a megelőzésben.
    Amúgy toljuk a C-, D-vitamint, cinket és szelént is. Én még nem vettem fel harmadik oltást, utoljára a második Szputnyikot kaptam májusban. A nejem július elején kapta a második pfizert, 3 hete még megfelelő szintű antitestje volt (otthoni teszt szerint), nekem már akkor is negatív volt az a teszt. Hát nem mondom, hogy nem aggódom.

Új hozzászólás Aktív témák