Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz BalanceR #114961 üzenetére

    Ha belegondolsz, a lassításnak csak abból a szempontból van értelme, hogy ne terheljük az egészségügyet. Az oltásért már nem kapkodnak, a harmadikat szerintem feleannyian sem veszik fel, mint a másodikat. Így szép lassan elkopik majd az immunitás, és jövő őszre ott leszünk, ahol idén tavasszal voltunk, vagy még rosszabb helyzetben. Szerintem a kormány arra játszik, hogy ha már az emberek nem hajlandóak oltakozni, akkor inkább söpörjön át a népen a vírus minél hamarabb, és legyünk túl rajta - egy időre legalábbis, ahogy írtad, pont a választásokra. De utána mi lesz? Negyedik-ötödik oltást szerintem jó ha félmillióan hajlandóak lesznek felvenni, és őszintén szólva én sem szívesen oltatnám magam 3-4 havonta. Kéne egy jó gyógyszer, szerintem igazi megoldást az fog jelenteni.
    Korlátozások ugyan nincsenek, de a normálisabbja kezdi visszavenni a maszkot a boltokban, egyre több emberen látom. Pár hete még 10 emberből max 1-2 hordott maszkot a boltban, tegnap viszont már több mint a felén volt maszk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák