Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    Hali!
    Ezt a történetet a rossz boltok topikjába irtam de mivel ez jobban forog, bemásolom ide h azok mások is olvashassák.Mivel ez itt off előre is elnézest kérek érte!

    ''Én most rohadt ideges vagyok!!! A BOLT AMELYBEN SOHA TÖBBÉ NEM VÁSÁROLOK SEMMIT AZ AZ ALIEN!!! UNDORITO A GARANCIÁLIS ÜGYINTÉZÉSÜK!!!

    Multhét szerdán vettem náluk néhány alkatrészt az uj gépem épitéséhez. X2 4200+ os proci AM2es, Giga M95SLI-S4 alaplap, Geil 1gb 667es DDR2es ram, GEforce 7600GT videokari. Mindezekért kipengettem kb. 160ezer forintot.Hazamegyek összerakom a gépet a Lordnál vett vinyoval és a Pixelnél vett táppal kiegészitve. Windows telepités kékhalál.Mikor át kéne lépni a telepitő komolyabb grafikus környezetébe.3 napon belül még pénteken visszavittem összeszerelve az egész hobelebancot hisz a hibás alkatrészt náluk vásároltam( a vinyo és a táp jo ez 100%) Ők mondtak h mivel NINCS BENNT a 2 SZERVIZES KÖZÜL EGY SE AKI A MUNKÁJÁT VÉGEZNÉ így nem tudják teljesiteni a csereigényemet hisz nincs aki megnézné h jogos e. Bevették a gépet mondván h megnézik de mivel a szervizesek el vannak uszva 8 géppel(ez mit érdekeljen engem?) hivjam őket e hét szerdán mer akkor nagy valoszinüséggel kész lesz.Én kedden odacsörögtem h lesz e vmi szerdára.Mondták h hibás az alaplap cserélik,szerdán mehetek érte. Szerdán odacsörögtem.Nincs alaplap raktáron csütörtökön hoznak igy már csütörtök délután mehetek érte mer cserélik.Csütörtökön hivtam őket...Alaplapot még nem hoztak nekik majd pénteken...Ma hivtam őket...Alaplap csere volt de kiderült h a memoria is hibás VALOSZINÜLEG igy azt is cserélni kell(persze Geil sincs éppen raktáron igy időlegesen Kingmaxra).3-4 körül hivjam őket és mehetek a gépért... Most hivtam őket 10perce sincs, mire azt mondták: Nem tudták kiadatni(?) az alaplapot igy nem tudják cserélni(holott a másik faszi már azt modnta ki van cserélve) és mondták h hétfőn 100% h kész lesz és mehetek érte ne is telefonáljak menjek dél!! körül(persze én akkor suliban leszek igy fater megy el.... A F****M KI VAN VELÜK SOHA A BÜDÖS ÉLETBE SEMMIT NEM VESZEK OTT AZ 10000000000% ! Ráadásul telefonszámla is lett persze mer ők basztak hivni és folyamatosan tájékoztatni.K***** BE!

    200rugot költöttem el a gépre mert kéne a sulihoz nagyon(grafikai cuccok meg miegymás) és be kellett volna izzitani már. Persze ezt nekik hiába mondtam mikor beadtam a gépet. Csoka megkérdezte h átvegye e? Hát erre mit mondtam volna neki?Hogy ne?!!........

    Ennyit roluk...................

    U.I.: Jha és a raktárkészletük is 1 szánalom.Utoljára AUGUSZTUS 18.án volt frissitve. Én 23.án mentem be és memoriábol csak 1db 1gbos GEil modul volt ami DDR2es és 667es na meg Kingmax.Persze MSI alaplap se volt amit akartam....Jha és Gainward videokari se...Persze rendelésre lett volna...Csak ugye a honlapjukon a céginfoba az áll h a csoka épp azér alakitotta meg az üzletet h(többek között) minden legyen rakátron ne kelljen rendelgetni...
    ''

    Kieg.:Mindentől függetlenül amig VEVŐ voltam azt kell mondanom rendesek és segitőkészek voltak velem de csak addig... Ha hétfőn le lesz meg a cucc természetesen egyből üzletvezető hivása és asztal rájukboritása :DDD Sajnos a magyar helyzet elég elszomorito ilyen téren IS.....

    [Szerkesztve]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák