Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d1abLo

    senior tag

    válasz dudika10 #11776 üzenetére

    ha megvan hozzá a megfelelő felszerelésed akkor jó a hifi aláirom, de a legtöbb embernek nincs meg soha nem is lesz aki itt kér segitséget. Illetve kiváncsi lennék laptop hogy hajtaná ki az ilyen fejeseket, a konzolról meg ne is beszéljünk.

    Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz dudika10 #11776 üzenetére

    Ne tedd!

    Szerintem félreértettél, nem kötekedni akartam, kérdeztem ...

    A 60 ohmhoz: A HD485 32 ohm impedanciájú, és ha fentebbállítom a Xonar DG erősítését, akkor szerintem szebben szól, csak sokkal hangosabb is ... de ugyanazon a hangerőn is mintha más lenne. (botfül + hozzá nem értés = ez lehet csak placebo ...)

    De mikor headsetet kerestem anno, akkor is sok helyen olvastam, hogy magasabb impedancuiájú (32 ohm feletti ...) headsetet akkor érdemes venni, ha a hangkártyán van erősítő ami meg tudja hajtani ...

    Mivel ez a topik nem igazán audiofil, ezért szvsz senki sem fog erre vonatkozó számításokat keresni, elég egszerű képlet ami erre vonatkozik :) (De ettől pl: engm ez a dolog még érdekelne!)

    Sajnos az itthon kapható, egyszerű mikorofonok sem igazán érnek fel egy normális headset mikrofonjával. (Pl: elsőképp egy Logitech h390-est alakítottam át az xboxomhoz, működött is, de kínlódás volt, alig értettek ... a saját még rosszabb volt. Majd egy egyszerű TB megoldotta a helyzetet ... )

    Még a Zalmant is szidták sokan, nem hallottak rendesen és egyéb gondok ... Természetesen a trászt lehet túlzás, de a tizenpárezres TB-jeimmel eddig semmi gond nem volt, messze túltesznek a Zalmanon (+ a mögötte lévő rendszeren, mert lehet nem a miki a rossz ...). És bizony kicsit többért már Sennheiser gémer cucc is van ...

    Szerintem pont jó, ha egy szakmailag képben lévő emberke segyt egy ilyen topikban tisztába tenni a tévedéseket, viszont nehéz is, mert bizony itt mások az elvárások.

    "egy kis játék, egy kis zenehallgatás :) " - Anno mikor megvettem a HD 485-öst, egy kollégám, aki zenei téren igényesebb mint az átlag, pont itt volt nálam, gondolta kipróbálja.

    Megkérdezte, hogy van-e zene a gépen. - "Ó, persze, F:\MP3 televan." - fél perc után feladta, majd taktikát váltott:
    -"És olyan ami nem dzsidzsi? Valami komolyzene?"
    - "Öööö ... Bach jó?"
    -"Persze!+
    -"Akkor a Toy Dolls Discographyban keresd meg a Toccata in D-moll-t :)"

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák