Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz Jovanny2 #1090 üzenetére

    Én ezt a jelenséget hétvégén vettem észre. Korábban csak sejtettem, hétvégén a saját szememmel láttam, saját fülemmel hallottam. KÖKI terminál, feleségem a ruhaboltban :DDD ;] , én meg unott képpel bandukolok, hogy teljen az idő. Sajnos ott csak Euronics van, amit ki nem állhatok, annyira béna, logikátlan és zsúfolt az el- és berendezése, mintha labirintusnak építették volna. Na, mindegy, bemegyek gondoltam, mert már az üzlet bejárata előtt óriási LG és Samu tv-k 46" körüliek, játékgép rájuk kötve, "hadd játsszon a gyerek, aztán apától majd kikönyörgi karácsonyra" elven mellette, a nem annyira csinos, ámde rettenetesen unott képű "hoztesz" lányok, aki bármilyen kérésre azt válaszoltak, hogy ők csak a játékgépre vigyáznak... Na itt már mosolyogtam magamban, de behatoltam az üzletbe.
    A tv-k egymás hegyén hátán, kb. 20 cm állt rendelkezésre ahhoz, hogy megnézzen az ember egy készüléket, ráadásul úgy, hogy annyi tájékoztatás volt rajta, hogy LG/Samsung/Sony Full HD, LCD, LED, 3D és az ár. :W :Y Semmi termékszám, egyéb infó, tulajdonságok, energiaosztály, bármi. Odajött hozzám egy ürge tudokesegíteni felkiáltással, egy pillanatra felderengett, hogy zavarba hozom, de letettem róla, mert minek. :) Viszont hallgattam a vásárlók beszélgetéseit. Ajjjajjjajjjajjjajjajjj!!! :W Az egy dolog, hogy nézzük az esztétikát is, sőt ezt el is tudom fogadni (lehet akármilyen jó a kütyü, ha egyszerűen nem illik a helyére), de azért azt nem értem, hogy miért nem néznek az emberek utána a dolgoknak. Kész rablás ami ott megy! 60-70-80 ezres különbségek a webshop árakhoz képest! A legviccesebb az volt, amikor egy másik tv-s bol kirakat előtt két fiatal fickó beszélgetett egy Samsung tv előtt, ami ránézésre a Samsung 32-es EH sorozatából volt 150 ezerért kitéve, hogy aszondja: "ez itt csak 150 ezer, és milyen szép a képe". Egy nappal előtte landolt nálam +17 ezerért a 42-es LM620S. Ennyit erről.
    Olyan szívesen odamentem volna vagy 10 emberhez elmondani nekik, hogy ne vegyenek szart, de nem mentem, mert nem gondolom hogy hinnének nekem. Pedig nem kellene sokat keresgélni e neten, hogy bárki megtalálja azokat az elemi információkat, amik ahhoz kellenek, hogy ne válasszon egy rossz ár-érték arányú modellt. OFF vége. :K

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák