Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    válasz Stig20 #127 üzenetére

    Nem akarlak elkeseríteni, gondolom a számtek szakra jársz. Hát pedig nagyon sokba fog kerülni az a minimis tudás amit ezek adnak!! Öcsém járt hozzájuk, Orosházán. Már nekem is gyanús volt, mikor tavasszal mondta nemsokára webtervező vizsga és még mindig csak HTML-eznek. Persze azt az oklevelet is csak augusztusba adták ide a bizonyítvánnyal együtt ami RÉSSZAKKÉPESÍTÉST ad szoftverüzemeltetőre. Utánanéztem a neten az OKJ-s adatbázisban, alig több mint az ECDL. :O
    A hardveres részről annyit sem tanultak, mint amit én tapasztalat útján + fórumokról megismertem. És a legszomorúbb az, hogy az ígérettel ellentétben webtervezőre nemigen van errefele kereslet, rendszergazdához meg kevés ez a tudás, mert ott is mindenféle egyéb vackokat kérnek (pl. SQL adatbázis). Legfeljebb egy kisebb cégnél talán. Ha tovább ment volna főiskolán/egyetemen (bioszos volt), költségtérítés is került volna ennyibe, de ott nappalin legalább van rendes óraszám, nem 140 óra mint itt. És végül amit adnak CD-n szoftvereket, az nagy rakás kaki, próbaverziók, vagy még az is lehet, hogy törtek + legalább ezerévesek. Ennyi pénzért már origi Windows is járt volna.

    Augusztusban megvolt a bizonyítványosztás, és utána pofátlanul követelték a befizetetlen csekkeket (szeptember-október), de nem egyszerre, hanem HAVONTA, csak amit az elmúlt hónapról lógott. Értem én hogy részletfizetés, de nem is szabadott volna bizit adni, ha van tartozás. Sajnos azt hittük ez havidíj, de nem. Arról nem is beszélve, hogy az utolsó órájuk júliusban volt!

    A hülye szerződésük sajnos nehezen támadható (megkérdeztünk egy ügyvédet), de szerintem az amit ők korszerű és minőségi tananyagnak neveznek, az igenis cáfolható a PHP korában. Ez olyan mintha Window95-öt tanítottak volna. :(((

    A legrosszabb az egészbe az, hogy hiába végezte el, ha nem talál ezzel munkát, akkor tényleg egy pénzkidobás volt! :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák