Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiki9017

    újonc

    Hello mindenki.. én csak írni szeretném, hogy nálam tegnap voltak itt Pécsett, mert szeptembertől indul az ANK-ban ez a XX iszámitástechnikai iskola , és tegnap volt a megbeszélés, és az előleget 15.000Ft.-ot elkérték. :F Ez az egész úgy zajlott, hogy az illető elkzdte mondani a bemagolt szövegét, kérdezgetett, beszélgettünk, majd mikor a végéhaz értünk, megkérdezte, hogy van-e valami kérdés. És mivel a barátnőmmel és a férjünkkel hallgattuk végig ezt a kötelezettség mentes családi tájékoztatót, mivel mind ketten jelentkeztünk rá, egyből megkérdeztük az anyagiakat. És az illető elkeztde mondani: beiratkozás: 15.000ft, itt helyben. Így kezdődött, de mivel a telefonba ezt nem mondták, egyből mondtuk, hogy ez jelenleg nem fog összejönni, mert nem volt nálunk ennyi pénz. (a kutya sem gondolta volna..) Erre én megkérdeztem, hogy ezt telefonba miért nem mondták, mert szerintem illő lett voln. Mire az illető, azért nem közlik ezt telefonba, mert ha mondanák, hogy rögtön az elején puff 15.000ft-tal elmennek, akkor sokan egyből leraknék a telefont. De szerintem ez így egy rohadt nagy ki****s. Utána folytatta: Tandíj előleg1: 2x31.500, Tandíjelőleg2: 3x31.500, Tandíjhátralék: 10x23.625 Ezt ha mind kiszámolom: 408.250Ft. :Y Ahogy itt olvasom, nem éri meg, de azért megkérdezem, nehogy véletlenül én értsem félre, a félreérthetetlent: MEGÉRI??? :( Válaszokat előre is köszi! de ha valaki tudna olyat modani, amit lehet nem kéne mindenkinek látnia, vagy hozzászólása lenne: E-mail címem: kiki9017@freemail.hu. Pá

    [ Módosította: KEndre ]

Új hozzászólás Aktív témák