Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz lezso6 #51774 üzenetére

    Biztosan igazatok van ,ár-értékben jó lehet a 1250B ,nem hallottam még őket ,de figyelek rátok és ha lesz lehetőségem rá lesek.

    A régi E-MU cuccokra ,studio hangfalak ,külső-belső hangkártyák ,különféle midi eszközökre emlékeztek?
    Nem voltak semmik ,értem ezt a Creative ra.

    Nekem van egy E-MU 1616M hangkártyám régi brand 775 ös konfigba építve Windows XP vel ,csak munkára ,semmi internet ,néha mixelésre és master ra használom ,és nagyot üt! :K
    Régen ehhez volt egy E-MU PM5 hangfalpárom is ami különlegesen jó cucc volt már akkoriban ,zenészek mind akik megszerezték és még működik nekik ,napjainkban is vele dolgoznak.
    Hangfalakat sajnos legalább 6 éve eladtam ,nagyon-nagyon sajnálom mai napig őket. :F

    Ha olcsóság ,legalábbis számomra ,én szoktam ajánlani főleg hangfalaknál a használt piacot.
    Régi jófajta Japán cuccokat kell keresni ,20k körül simán kapni erősítőt (pl. Pioneer ,Sony ,Kenwood ,stb.) ,hozzá szintén régi és említett jó állapotban lévő b@szó hangfalakat ami mondjuk legyen 1 párra értendő 10K ,max.15k. ,máris olyan minőség vág fejbe ,hogy azt a mai tömeggyártás alatt kifizetni több száz ezrek ,ha csak nem vlmi nagyon jó és bevált cuccot szereztél akár milliók is lehetnek.

    Bocsánat ,a régi Videoton hangfalakat nem hagyhatom ki! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák