Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enyém

    csendes tag

    válasz freestailo #29334 üzenetére

    sziasztok!

    a sal 20-as témához hozzászólva: nem vagyok vájt fülű, de sokat hallgatok zenét, így azért nekem sem teljesen mindegy, hogy miből jön a muzsika. Anno még 25 eft-ért sikerült hozzájutnom az említett cucchoz és azt kell mondjam, hogy ilyen téren szerintem remek vétel volt. Mondom, ha nagyon kifinomult füled van, akkor persze ne várj csodákat, de otthonra szerintem megfelel.
    Azonban az eddig eltelt talán 4 év alatt kétszer ment tönkre, már 20 eft-omat beleöltem a javításba, ekkor döntöttem, hogy veszek egy minőségibb hangfalat. A fórumban ajánlották a microlab termékeit, nemrég be is szereztem egy solo 9c-t, és hát ég és föld a különbség...árban is, de persze lehet venni kisebb, olcsóbb fajtát.

    Ezek után mindenki eldöntheti melyik kell neki. Nálam akkor sokat nyomott a latba az ár és a decibel, ezért döntöttem a sal mellett, szerintem jó választás volt, de ha megengedhetitek magatoknak, akkor microlab. Az ő hangfalaikhoz egyébként jár távirányító is, ami számomra külön plusz pont. :)

Új hozzászólás Aktív témák