Hirdetés

Aktív témák

  • lesaux

    veterán

    válasz Panther #104 üzenetére

    ISA slotba való a modem. A többit mailben, ha érdekel.

    Mivel fogjátok kimérni a hálót? Mi Pentascannert használunk. Állítólag egymillió Ft volt, de nem tudom, nem én vettem.
    Bérelni lehet pl. itt: [L]http://www.fibex.hu/index.php?tartalom=berleti.html&szam=2[/L].
    Nem akarok reklámot csinálni nekik, csak figyeld meg az árakat.
    Amivel a patch panelbe beütöd a vezetékeket, arra azt mondta a munkatársam, 50.000 Ft körül van.
    Számold ki, mennyibe kerül megvenni vagy bérelni ezt a sok vackot a tiplitől kezdve a szilóig. Ami a csatornákból, fedelekből, kábelekből stb. megmarad, az rátok rohad, hacsak nem kezdtek újabb hálóépítésbe.
    Nem olcsó mulatság a rack szekrény sem, ahogy már valaki írta fentebb. És mihez fogtok kezdeni, ha pl. egy 60 cm-es falat kell átfúrnotok? Gondolom, akkora fúrót csak nem visztek, irány a kölcsönző, egy tízesért.
    Meg számtalan apróság, ami most eszünkbe sem jut.
    De tegyük fel, hogy kiépítitek a hálót, csak nem megy. Mit fogok csinálni szakértelem és tapasztalat híján?
    Hadd mondjak még el egy szemléletes példát. Ha a Windowsod összefossa magát, tudod, mit kell csinálni, mert profi vagy benne. 1000 dolog lehet, driverek, registry, vírus, bármi. Na most képzeld el, hogy a gépet egy olyan embernek kéne megjavítania, aki csak egyszer-kétszer látott Windows-installálást. Valszeg nem fog neki összejönni.
    Félre ne érts, nem lebeszélni akarlak. Illetve igen, de a Ti érdeketekben. Azon érdemes elgondolkodni, hogy ha a PH-n minden ember óva int benneteket a hálóépítéstől, talán lehet valami igazuk, és nem akar nektek rosszat mindegyikük.

Aktív témák