Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    sziasztok,

    tobb problemam is lenne igy hirtelen a windows-szal es a programokkal, ultimaterol van szo

    1, nagyon lassan all fel a gep, es nagyon lassal kapcsol ki, ami meg nem is lenne baj, de 4-5 perc az mar nekem gyanus

    2, az utobbi ket hetben minden ujrainditasnal elfelejti a kiterjesztesekhez hozzarendelt programokat...van amikor ikonokat sem jelenit meg a fileok elott, csak az ures feher lapot, es tobb programnal is minden inditasnal rakerdez, hogy az-e az alapertelmezett, hiaba van kipipalva, hogy igen

    3, vmelyik lakotarsam feltette a mirc-et a gepre, uninstallaltam es azota mindig az a hibauzenet fogad, hogy a czvhost ervenytelen helyre mutat, toroljem a szuksegtelen bejegyzeseket a rendszerleiro adatbazisbol...
    ehhez nem igazan szeretnek hozzanyulni, de a registry clean sem tudott mit kezdeni a problemaval...

    4, ha elinditok egy programtelepitest, kb 30-40 masodpercig all a gep, mintha le lenne fagyva, a tc es az intezo is azt irja ki, hogy a program nem valaszol, es be akarja zarni...

    5, indokolatlanul magas a processzor kihasznaltsaga...nagyon soxor fel oraig is 100%-on van, a futo programok nem foglalnak sok memoriat es a halozati forgalom sem nagy, viszont a sok ertelmezhetetlen futo alkalmazas neve kozul nem tudom melyik az ami kell, es melyik az ami nem...

    6, rendszerinditasnal letiltja az nvidia kezelopanelet, es kiirja, hogy blokkolt par futo programot, majd leul a talcara
    hiaba engedelyezem a progikat, minden inditasnal ugyanez a hibauzenet fogad...

    7, ha intezoben nyitok meg egy mappat, folyamatosan fut fent a zold csik nagyon lassan...teljesen belassitja a gepet
    ugyanez van a vezerlopultnal is...
    ha pl filmet nezek, akar 2 perc is eltelik, mig a vezerlopultot megnyitja

    8, az usb-vel is van gondom...
    hosszu masodpercekig nem csinal semmit a gep masolasnal, viszont utana hirtelen ugrik 20-30 %-ot, majd megint olyan, mintha lefagyna...
    teljesen lefogja a gepet az usb-s kommunikacio, teljesen mindegy, hogy pen drive vagy telefon vagy fenykepezogep van rakotve...

    a gep adatai az en adataimnal
    legyetek szivesek segitsetek, szeretem a vistat, de az utobbi par hetben mar kezd az agyamra menni
    a valaszokat elore is koszi :R

Új hozzászólás Aktív témák